Išvyka į Alksniupius

Parašyta 2016 gegužės 12, Ketvirtadienis

2016 m. gegužės 6 d. Radviliškio rajono Alksniupių pagrindinėje mokykloje vyko  mokinių ir mokytojų susitikimas „Vietos bendruomenių metai 2016“. Į susitikimą vyko ir mūsų mokyklos mokytojų ir mokinių komanda.
Išvykome tuoj po pamokų, todėl Radviliškio rajoną pasiekėme anksčiau. Tad kaip neaplankyti garsiojo Burbiškių dvaro, kur lankydavosi Gabrielė Petkevičaitė-Bitė, Jonas Basanavičius, Petras Vileišis, kur nuo 2000 metų vyksta Tulpių žydėjimo šventė, kur stovi didžiausias negandas atlaikę Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Vytauto ir poeto Adomo Mickevičiaus paminklai, Švč. Mergelės Marijos skulptūra.
Pavaikščiojome po parką, nusifotografavome, pasigrožėjome tulpėmis. Apsidžiaugėme, kai bevaikščiodami sutikome Klaipėdos rajono Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos komandą. Mokiniai ir mokytojai taip pat vyko į Alksniupių mokyklą.
Alksniupiuose mus pasitiko svetingas mokyklos direktorius Zigmas Mozuraitis. Atvyko kitų mokyklų komandos. Buvome pakviesti fotosesijai „Mes“ mokyklos kieme. Po to visi rinkomės koncertų salėje, kur prisistatė visos mokyklos. Mūsų mokyklos mokiniai pašoko linksmą kaubojų šokį. Vėliau mokiniai rinkosi diskotekų salėje, kur vyko šokiai ir žaidimai. Mokytojai ir vadovai diskutavo apie jaunimo bendradarbiavimą, kūrybiškumą, pilietinį ir tautinį auklėjimą, dalijosi gerąja patirtimi.
Smagi buvo šventė mokiniams, naudinga mokytojams. Dėkojame energingajam Alksniupių pagrindinės mokyklos direktoriui Zigmui Mozuraičiui ir visam draugiškam mokyklos kolektyvui už nuoširdų priėmimą.