Gautos MMS peržiūra

Daugialypė nuoroda. Daugialypė terpė

Turinys

  5 mėnesiai liekni 10 populiariausių riebalų deginimo programų

  Redaguoti Daugialypės terpės angl. Komisija taip pat teikia ir kitus galimus šio termino variantus, tokius kaip multimedija bei įvairialypė terpė.

  svorio netekimas gnld kaip susirgti ir numesti svorio

  Multimedija — įvairialypė informacija teksto, vaizdo, garso ir ją apdorojanti įvairialypė įranga. Prie šio termino išpopuliarėjimo labai daug prisidėjo įvairūs straipsniai to meto žurnaluose ir laikraščiuose. Mayer - Kalifornijo universiteto psichologijos profesorius yra vienas žymiausių mokslininkų, tiriančių įvairius daugialypių terpių angl.

  kaip vyrui numesti svorio eascomae svorio netekimas

  Jis aiškinasi, kaip žmonės mokosi; kaip juos veikia iliustracijos, kuomet skaito ar mokosi iš mokslinio teksto; kaip žmonės sprendžia problemas pasitelkdami daugialypė nuoroda modeliavimą ir kt. Mayer Dažniausiai šio mokslininko cituojama mintis: Žmonės daugialypė nuoroda mokosi iš daugialypė nuoroda su iliustracijomis, negu vien tik iš teksto laisvas darbo autorės vertimas iš People learn better from words and pictures than from words alone. Antroji grupė - dinaminių elementų - vaizdo įrašai, garsas ir animacija.

  svorio prarasti skrajutė

  Šių elementų panaudojimo būdų ir tikslų yra labai įvairių. Tačiau dažniausiai jos naudojamos siekiant paveikti daugialypė nuoroda produkto vartotoją. Poveikis vartotojui čia turimas omenyje kaip siekis racionaliai arba emociškai perteikti svarbią mintį arba informaciją.

  daugialypė nuoroda

  Daugialypių terpių elementų organizavimo būdai [11] Puslapyje angl. Laike angl.

  daugialypė nuoroda

  daugialypė nuoroda Daugialypių terpių klasifikavimas [5] Redaguoti Interaktyvios daugialypės terpės — suteikia galybę naudotojui dalyvauti. Neinteraktyvios linijinės daugialypės terpės — pateikiamos kaip informacinis daugialypė nuoroda, kuriam naudotojas neturi įtakos ir privalo stebėti nuo pradžios iki pabaigos.

  Daugialypių terpių paskirtis [5] Daugialypės terpės yra naudojamos siekiant įvairiausių tikslų, tačiau vienas pagrindinių panaudojimo tikslų — informacijos surinkimas, susisteminimas bei perdavimas.

  Populiariausios DT panaudojimo sritys: [12] Komercinė reklama.