Mėnulio mėnuo sąmokslai įgyja geriausius dalykus. Mažėjančio mėnulio galia

Lieknėjantis lietpaltis

Vidurnaktį ant stalo puslankiu padėkite bažnyčios žvakes ir uždekite jas.

Įdėkite lėkštę į jos vidų. Paimkite raudonas žvakes ir sandariai apriškite jas vilnoniu siūlu. Švieskite juos ir padėkite ant lėkštės. Leiskite pelenui atvėsti, tada sutarkuokite vašką ant smulkios trintuvės.

Išmeskite dagio likučius. Supilkite vaško trupinius į sutuoktinio drabužių kišenes. Supilkite šiek tiek, kad jis nebūtų pastebimas. Magija gali padaryti daug. Neužsiimkite magija, jei turite lieknėjantis lietpaltis dėl savo veiksmų teisingumo.

Meilės magijos sąmokslas

Ritualai neatneš laukiamo rezultato ir sukels tik kaltės jausmą. Raganavimas veikia tik tada, kai žmogus yra visiškai tikras, kad gaus tai, ko nori, ir elgiasi teisingai. Patyrę magai ir burtininkai tvirtina, kad mažėjančio mėnulio sąmokslai turi labai stiprų poveikį. Šiuo laikotarpiu galima atlikti ritualus, siekiant atsikratyti ligų, nuo perteklinio svorio, nuo konkurentų, pritraukti pinigų ir meilės.

Manoma, kad kai mėnulis tampa mažesnio dydžio, jis ima iš žmogaus atimti viską, kas jam nereikalinga ir ko jis siekia atsikratyti. Kad apeigos būtų veiksmingos ir duotų norimą rezultatą, jų metu reikia laikytis tam tikrų taisyklių lieknėjantis lietpaltis rekomendacijų. Mažėjantis mėnulis pašalina visus blogus su savimi Astrologai mano, kad kiekviena mėnulio fazė savaip veikia energiją ir žmonių sveikatą.

Pavyzdžiui, tuo metu, kai mėnulis yra pilnas, žmogus gali subtiliai pajusti kitų pasaulio jėgų buvimą, svetimą energiją. Ir tuo metu, kai mėnulis mažėja, energija yra labai intensyvi ir gyva.

Kaip dėvėti prigludusią suknelę?

Neišsenkantis mėnulis yra puikus vykdant galingus sąmokslus. Stiprūs ritualai padės atsikratyti visko nereikalingo ir nereikalingo. Kokias sąmokslas skaito mažėjančiame mėnulyje: Reikia laikytis taisyklių. Sąmokslai ir maldos dėl ligų. Lieknėjantis lietpaltis iš skurdo, sąmokslas į prekybą.

Drabužių stilius

Ritualai sėkmei versle ir prekyboje. Dėl abipusės meilės. Sąmokslas nuo varžovų iki mažėjančio mėnulio. Sąmokslo pilnatvė. Sėkmės ir sėkmės mažėjančiame mėnulyje, sėkmės ir pinigų. Priešų sąmokslas. Sąmokslas nuo išdavystės.

Visi ritualai yra veiksmingi ir patikimi pagalbininkai. Jie turi būti atliekami naktį, kai mėnulis pradeda nykti. Norėdami pasiekti efektyvumo ritualų metu, turite laikytis tam tikrų rekomendacijų: atlikite veiksmus tik giedrą mėnulio naktį; niekam nesakykite apie savo manipuliacijas; iš anksto pasiruoškite, kad visi apeigoms reikalingi daiktai ir daiktai turėtų būti šalia, kad nesiblaškytumėte; žvakes ir adatas savarankiškai perka asmuo, kuriam skirti magiški veiksmai; šventą vandenį taip pat reikia rinkti patiems šventykloje ar bažnyčioje; procedūros lieknėjantis lietpaltis ir daiktai neturėtų būti atiduodami niekam; vizualizuokite galutinį rezultatą, labai svarbus teigiamas požiūris; geriau įsiminti tekstus, bet jei jie neveikia pavyzdžiui, per ilgi ar konkretūsskaitykite iš lapo, bet nesiblaškykite, nieko nekeiskite ir nepridėkite; niekas neturėtų trukdyti ar atitraukti, tai taikoma šeimos nariams, naminiams gyvūnėliams, buitinių prietaisų skleidžiamam triukšmui.

Apribokite save lieknėjantis lietpaltis pašalinio triukšmo Tik lieknėjantis lietpaltis bus laikomasi visų aukščiau išvardytų taisyklių, ritualai bus veiksmingi, atlikite greitai. Veiksmingos ceremonijos Už pinigus Sąmokslas dėl pinigų mažėjančiame mėnulyje padės atsikratyti skurdo.

Perskaitykite lieknėjantis lietpaltis neturintį sklypą. Galite paimti penkių centų monetą, kalbėti šiais žodžiais: Aš einu pas prekybininką ir grįšiu turtingas. Aš turiu daug gero, aukso-sidabro. Tegu sėkmė gali būti visur su manimi, lydi visus reikalus ir įsipareigojimus.

Madingos griežtos suknelės

Taigi, būk. Po mėnesio pakartokite ritualą. Po mėnesio išleisk seną monetą ir kalbėk naują. Toks talismanas padės atlikti lieknėjantis lietpaltis sandorius, prekybą ir karjerą. Mylėti Neleisk savo partneriui jaustis šaltai Kokius sąmokslus galima perskaityti vyrui lieknėjantis lietpaltis mėnuliui? Meilės sąmokslas mažėjančiame mėnulyje rekomenduojamas pačioje santykių pradžioje.

Taip pat galite perskaityti, jei pastebėsite, kad mylimo žmogaus jausmai šiek tiek atvėso. Tą pačią lieknėjantis lietpaltis galima atlikti ir dėl vedusio vyro meilės.

Būtina pasiimti naujas bažnyčios žvakes ir raudonų siūlų sruogą. Palaukite iki vidurnakčio, dangų turėtų gerai apšviesti mėnesiena. Geriau, jei mažėjančio mėnulio vyro lieknėjantis lietpaltis ritualas vyks moterų dienomis, o siužetas apie merginos meilę - vyrų dienomis.

Prieš pradėdami meilės burtus su mėnuliu, turite išvalyti kūną ir sielą. Norėdami tai padaryti, nusiprauskite po dušu, perskaitykite mūsų Tėvo maldą.

Naujienų srautas

Uždegkite žvakes, įsivaizduokite lieknėjantis lietpaltis žmogaus atvaizdą. Tai yra giliai mano širdyje ir sieloje. Bet aš nežinau jo jausmų.

Aš kviečiu tave, nakties lieknėjantis lietpaltis, tapti mano padėjėja mano darbe. Tegul užpuola jos mylimasis, ji negalės gyventi be manęs. Jam bus nuobodu ir namuose, nuolat galvoju apie mane.

Tegul jo keliai eina į mane. Lieknėjantis lietpaltis mano draugas kenčia be mano meilės. Sąmokslas trokšti vyro grąžins jį ir suriš. Aš susieju ją su šiuo siūlu, meilė taps ryški ir ugninga, siautėja aistra.

Tegul mano mylimasis tampa teisėtu vyru.

Mažėjančio mėnulio magija

Atlikę baltąjį ritualą, moteris ir konkurentės nestovės tavo kelyje, tu gali sugrąžinti savo mylimąjį į šeimą, neutralizuoti jo ryšį su moteriška meiluže. Kartu su mėnulio mažėjimu gali būti imamasi veiksmų sugrąžinti lieknėjantis lietpaltis į savo gyvenimą, sugrąžinti mylimąjį.

Mėnulis lieknėjantis lietpaltis grąžintą vyrą pas jus. Atlikdami šį paprastą veiksmą, vėl lieknėjantis lietpaltis laimingi. Varžovui Taip pat galite perskaityti stebuklingų žodžių iš konkurentų namuose.

Į baidarę – nuo biuro kėdės

Sąmokslas prieš konkurentą nuo vyro, kuris nori jį išvesti iš šeimos, nusisuks. Namo savininko ir sutuoktinio skyrybų metu apeigos vyksta vidurnaktį. Paimkite keletą žvakių, didelį obuolį ir siūlus - juodos ir baltos spalvos. Megzti siūlai, šviesios žvakės. Uždegkite žvakės lieknėjantis lietpaltis siūlus, padėkite pelenus tarp obuolio pusių ir prijunkite.