Lygos nariai

Lieknėjantis padažas

Turinys

  Senovės Romos laikais ši daržovė buvo viena populiariausių prieskonių, ją naudojo rauginant kitas daržoves.

  svorio metimo sėkmė virš 50

  Rukola — geriausia lieknėjančių moterų draugė, mat kai nė viena kita salota teigiamai veikia medžiagų apykaitą. Ši daržovė — vitamino C ir jodo šaltinis, didina hemoglobino kiekį kraujyje, šalina cholesterolį ir tonizuoja organizmą.

  pod numesti svorio tbol riebalų deginimas

  Rukola pasižymi šlapimo varomuoju, antiseptiniu poveikiu. Taip pat gerina maitinančių moterų laktaciją.

  numesti svorio ir įsitempti

  Beje, šiai salotai priskiriamos ir afrodiziako savybės. Liaudies medicinos žinovai rukolos sultis naudojo opoms gydyti, taip pat jomis šalindavo strazdanas, nuospaudas ir hematomas. Maistui geriausiai tinka jauni daržovės lapai bei stiebai, turintys gaivų, lieknėjantis padažas tiek deginantį, kartais kartoką, grybus lieknėjantis lieknėjantis padažas skonį.

  Pradžioje kiek atrodžiusi egzotiškai, dabar be jos sunkiai įsivaizduojamos salotos su lašiša, vištiena.

  Vartojimui tinkami ir peraugę rukolos salotų lapai, tačiau tuomet jų skonis kartesnis ir turi aitroką prieskonį. Lapuose bei stiebuose jauna daržovė sukaupusi tikrą vitaminų bei mineralų atsargų arsenalą.

  elnias ragas velvetas svorio netekimas 10 procentų kūno riebalų nuostoliai

  Daržovė dažniausiai naudojama lieknėjantis padažas prieskonis, tačiau lieknėjantis padažas rukolos salotų lapai bei stiebai puikiai tinka salotoms, sriuboms, košėms bei padažams. Rukola puikiai dera su įvairiomis lapinėmis bei kitomis daržovėmis, tinka jas troškinant.

  Sumani šeimininkė, norėdama apstulbinti namiškius, į grietinėlės padažą, tiekiamą prie lakštinių, įmaišys kelis susmulkintus rukolos salotų lapus.

  Rukola — puikus garnyras prie mėsos.

  Jos dedama ir į daržovių patiekalus — apkepus ar ragu. Prieš gaminant salotas ar verdant padažus, rekomenduojama rukolos lapus bei stiebus minutėms pamerkti į tik užvirintą vandenį. Gaminant maistą galima vartoti ir augalo sėklas, kurios lieknėjantis padažas atstoja garstyčias.

  prarasti prarasti riebalus riebalų nuostoliai kelia

  Be to, iš visų rūšių rukolos sėklų spaudžiamas puikios kokybės aliejus. Šią, mėgstančią šviesą ir šilumą daržovę, šiltnamyje galima auginti ištisus metus. Verta žinoti Lieknėjantis lieknėjantis padažas, kuriose yra rukolos, reikia suvalgyti iš karto, jų laikyti negalima.

  Parašė: Junciukas. Paskelbta: rugsėjo 2 Darbietės sumuštinukai su tunu. Receptas: tuną sumaišome su majonezu, prieskoniais. Šią masę užtepame ant batono ir ant viršaus užtarkuojame sūrio.

  Tik pagamintas salotas iš karto patiekite, priešingu atveju, rukolos lapeliai suteš. Didelius rukolos lapelius plėšykite rankomis.

  5 mėnesiai liekni