Prisijungti

Lieknėjimo drabužiai

Turinys

  22 ir negali numesti svorio

  Audinys yra itin lengvas, plonytis, tačiau nepersišviečia ir užtikrina veiksmingą raumenų kontrolę. Audinys yra itin pralaidus orui, sugeria prakaitą ir leidžia odai natūraliai kvėpuoti. Audinys nevaržo judesių, nespaudžia ir nepraranda formos naudojamas ilgą laiką.

  medžiagų apykaitos greitis svorio netekimas tkd svorio metimui

  Šis audinys yra glotnus ir malonus liesti, atsparus aktyviojo chloro poveikiui. Klinikinių lieknėjimo drabužiai, susijusių su liekninančių Revolution Slim rūbų saugumu ir veiksmingumu, rezultatai parodė, kad šis audinys itin veiksmingai slopina celiulitą ir šalina riebalus. Be to, bandymų rezultatus patvirtina palankūs Bio Basic Europe  Milanas dermatologų ir kosmetologų įvertinimai.

  kofeinas trukdo mesti svorį vyrų svorio metimas virš 40 metų

  Atlikus dermatologinius bandymus, audinys buvo klasifikuotas kaip produktas, kuris nedirgina, lieknina figūrą, glotnina odą ir slopina patinimus. Tyrime dalyvavusios moterys atsisakė kremų, žolelių arbatų, masažų ir kitokių procedūrų.

  riebalų degintojas be šalutinio poveikio

  Iš Revolution Slim audinio pagamintus produktus noriai naudoja įvairių sporto šakų atstovai — lieknėjimo drabužiai, dviratininkai, motociklininkai, slidininkai ir plaukika Revolution Slim liekninantys rūbai padeda įgauti pasitikėjimo savimi ir atrodyti patraukliai kiekvienam, nepriklausomai nuo gyvenimo stiliaus.