Tai ko nereiktų valgyti - genetiškai modifikuotų produktų sąrašas

Lieknėjimo lazanija, Komentarai

Turinys

  Jame daugiau nei 1,7 milijono prenumeratorių turinti Cassey kas savaitę dalinasi naujomis pratimų idėjomis, kuriomis vadovaujantis, galima namuose, be jokių prabangių treniruoklių ar sporto klubo abonemento, padailinti kūno lieknėjimo lazanija.

  lieknėjimo lazanija prarasti riebalų nutukimas

  A photo posted by Cassey Ho blogilates  on Jul 7, at pm PDT Pozityvumu ir energija trykštanti Cassey kaskart randa vis naujų idėjų savo kassavaitinėms treniruotėms: ji siūlo išbandyti pratimus, kuriuos galima atlikti avint aukštakulniais, arba atlikti treniruotę, pritaikytą specialiai mados blogeriams!

  Iš Kalifornijos kilusi Cassey universitete studijavo ne sporto specialybę, o biologiją.

  riebalų nuostolių namų rutina

  Tiesa, dar studijų metais ji pradėjo dirbti pilates trenere, tačiau po studijų nusprendė kraustyti į Bostoną ir pradėti karjerą mados srityje. Tačiau Lieknėjimo lazanija liūdėjo palikdama savo mokinius, sutiktus pilates treniruotėse, todėl nusprendė dalintis su jais video pamokėlėmis, kai paliks Kaliforniją.

  Spausdinimo versija Pasidalink Žurnalistinis eksperimentas Pamažu vis kritęs svoris vėl ėmė ir padidėjo visu puskilogramiu: vakar svėriau lygiai tiek pat, kiek ir prieš savaitę - 88,3 kg.

  Pirmajame klipe Cassey demonstravo treniruotę visam kūnui, vaizdo įrašas sulaukė didžiulio susidomėjimo, nepaisant prastos lieknėjimo lazanija bei garso kokybės. Nors komentarų lieknėjimo lazanija prašymų filmuoti daugiau video klipo Cassey sulaukė iškart, naujam įrašui laiko rado tik po kelių mėnesių.

  lieknėjimo lazanija svorio netekimas slyva

  Darbas mados industrijoje Cassey ilgainiui atsibodo, todėl mergina jį metė ir lieknėjimo lazanija prie pilates treniruočių. Tačiau kiekvienam aišku, kad vien sportu figūros nepagražinsi.

  Vista svorio netekimas kaip mesti svorį ir išlikti tinkamam

  Cassey rekomenduoja kartą per savaitę leisti sau be sąžinės graužimo suvalgyti picos, ledų ar lazanijos be jokios savigraužos ar kaltės jausmo. Juk jei visą savaitę maitinsiesi sveikai, vienas patiekalas tikrai daug žalos nepadarys!

  1. Tai ko nereiktų valgyti - genetiškai modifikuotų produktų sąrašas
  2. Padės svorio metimas gerd
  3. Riebalai — 1,1 g Angliavandeniai — 67,7 g Dauguma įprastų makaronų gaminami iš rafinuotų kietųjų kviečių produktų.
  4. Slaptomanės receptai - lieknėjimo programa
  5. Šimtai žmonių "Lieknėjimo akademijoje" natūraliais būdais sumažino kūno apimtis, numetė svorio, įgijo naudingų žinių ir pagerino sveikatą per labai trumpą laiką.
  6. Medžiagų apykaitos greitis svorio netekimas

  Prieš keletą metų ji pati sukūrė treniruotę, skirtą sutvirtinti vidinę šlaunų pusę ir taip padidinti tarpą tarp šlaunų. Tačiau kai po poros metų tarpas tarp šlaunų tapo nesveika lieknėjimo mada ir jos treniruotės įrašas buvo parodytas per žinias kaip drastiško lieknėjimo pavyzdys, Cassey suvokė, kad nėra lieknėjimo lazanija trenerė, bet ir pavyzdys, kurį seka daugelis.

  Po šio incidento Cassey visuomet pabrėžia, kad sportuoti tik dėl išorės pokyčių — beprasmiška, fizinė veikla turi teikti džiaugsmą, o vaikytis lieknėjimo madų yra didžiausia kvailystė.