MTV „papimpino" senutį studento automobilį | vadzgirys.lt

Svorio mtv. Sentera – your partner in HVAC control solutions

20 priežasčių, kodėl svoris nekrenta

MTV Ugnės išlaidos svorio mtv lagamino antsvorio spalio mėn. Tačiau prisipirkusiai begalę drabužių merginai bagažo antsvoris sukėlė nemažai rūpesčių, - šiandien skelbia dienraštis "Vakaro žinios". Praėjusią savaitę bičiulių į Jungtinę Karalystę aplankyti nuvykusi Ugnė nutarė atsiduoti labai moteriškai pramogai - svorio mtv. Jei čia apsipirkinėčiau, reikėtų išpirkti visus parduotuvės drabužius, kad kur nors viešai nesutikčiau taip pat atrodančios panelės.

Ariana Grande MTV apdovanojimų metu negalėjo atsiplėšti nuo savo mylimojo Pete Davidsono

Todėl apsiperku Anglijoje", - atvirauja jau ne pirmą kartą prieš kelias dienas Londoną ir jo parduotuves skersai išilgai išmaišiusi U. Žinodama, kad į Angliją vyksta ne tik draugų aplankyti, bet ir savo apdarų atnaujinti, iš Lietuvos išskrisdama Ugnė pasiėmė pustuštį lagaminą.

svorio mtv

Suprask, kad daug pirkinių galėtų parsivežti. Pirko lietuvaitė drabužius ir lauktuves išsijuosusi.

svorio mtv o acheter kūnas lieknas

Net galva svaigo nuo parduotuvių pasiūlos, iki to Lietuvai dar toli gražu. Esu didmiesčių žmogus, tačiau kai išėjau į Londono centro gatves apsipirkti, nuo didžiulio triukšmo ir žmonių gausos man pradėjo svaigti galva ir trūkti oro. Rodėsi, kad anglai dieną ne dirba, o vaikšto po parduotuves  apsipirkti", - šypsosi svorio mtv.

Tačiau MTV mergaitės džiaugsmai baigėsi, kai grįždama į Lietuvą oro uoste ji ant svarstyklių padėjo savo lagaminą, prigrūsta pirkinių.

per savaitę lieknas pilvas

Svarstyklės rodė 7 kilogramų antsvorį, už jį lietuvaitei teko brangiai susimokėti. Jį viršijus reikia labai svorio mtv mokėti, - prisipažįsta Ugnė, už savo lagamino antsvorį papildomai sumokėjusi litų. Negi naujus drabužius išmesi? Teko mokėti.