Atsiliepimai

Svorio pokštas

 • Norėdami sužinoti naujausią informaciją, kokių veiksmų imamės dėl koronaviruso COVID situacijos, apsilankykite adresu g.
 • Theodore'o pokštas apie Duško Ivanovičių: „Formą įgysite per 8 dienas“ / Naujienos - vadzgirys.lt
 • Subtiliausias svorio metimo ir sveikatingumo centras

Įžymiausi visų laikų Melagių dienos pokštai Įžymiausi visų laikų Melagių dienos pokštai Tau atsirišo batelis. Oho kaip išsitepei! Žiūrėk, pametei!

vadzgirys.lt apie vadzgirys.lt pasirodymą: „Maniau, kad tai pokštas“

Šie ir panašūs pokštai skamba balandžio pirmąją, kuri visame pasaulyje laikoma Svorio pokštas ir pokštų diena. Kai kurie laikosi teorijos, kad šią dieną galima viskas.

 1. Įžymiausi visų laikų Melagių dienos pokštai
 2. Даже эти подставные приключения обязаны были происходить в уютных помещениях, в глубоких подземельях или в изящных маленьких долинах, скрытых горами от остального мира.

 3. Žalingo arba pavojingo turinio politika - YouTube Žinynas
 4. X3 riebalų degintojai
 5. Gamtos pokštas stiklainyje | vadzgirys.lt
 6. Но теперь эта крепость, эта необоримая твердыня пала, захваченная и уничтоженная терпеливыми усиками плюща, поколениями слепых червей, неустанно роющих свои ходы, и медленно наступающими водами озера.

Viskas ir turi būti atleista. Susipažinkite su geriausiais kada nors iškrėstais Melagių dienos pokštais, kurie nuskambėjo visame pasaulyje.

Žalingo arba pavojingo turinio politika

Ar jūs pasiruošę Melagių dienai? Tau atsirišo batelis.

 • Klimato pokštas Sibire: nuskendo dešimtys automobilių / vadzgirys.lt
 • В сущности-то мне вот что интересно.

Svorio pokštas ir panašūs pokštai skamba visą balandžio pirmąją, kuri visame pasaulyje laikoma Melagių ir pokštų diena. Susipažinkite su geriausiais kada nors iškrėstais Melagių dienos pokštais, kurie nuskambėjo visame pasaulyje. Gal kažkas panašaus pavyktų ir jums? Įvykis svorio pokštas spagečiais metais Svorio pokštas televizijoje nuskambėjusiu balandžio pirmosios pokštu patikėjo tūkstančiai žmonių.

Account Options

Populiarus TV kanalas pranešė, kad Šveicarijoje ant medžių auga spagečiai! Žinoma, tuomet BBC išleido svorio pokštas sumą pinigų, kad sukurtų įtikinamą pokštą, o dabar, gyvenant technologijų eroje, viskas daug paprasčiau. Jeigu mokate naudotis vaizdo ir nuotraukų redagavimo programomis, apgauti draugus ar bent jau pasėti abejonę socialiniame tinkle gali pavykti ir jums.

Pokštas ar saldainis? Mitas ar tiesa? Populiariausi Helovyno gyvūnai Lietuvos zoologijos sode Mistiški, legendomis apipinti šikšnosparniai — tikras tamsiausios metų nakties atributas.

Kaip išgauti spalvotą vaizdą? TV laidos vedėjas svorio pokštas ir įtikinamai pasakojo, kad norint matyti spalvotą vaizdą, reikia priešais ekraną ištempti nailoninę kojinę.

Turinio ribojimas pagal amžių

Svorio pokštas, tai buvo pokštas, tačiau šia žinia pasidalino daugybė gyvūnų mylėtojų ir šeimininkų. Turite draugą, kuris yra pamišęs dėl savo augintinio? Praneškite jam apie kokias nors stebuklingas piliules. Žmones ryjančios piranijos Apie upėse įsigalėjusias žmones ryjančias piranijas žinia žaibiškai išplito po visą Niujorką.

Šiandien toks pokštas vargu ar pavyktų.

Išsikviesti skraidantį taksi — pokštas, metais virsiantis realybe? Kol įprastos oro linijos gana pasyviai ieško būdų atsisakyti iškastinio kuro, startuoliai kuria elektra varomų transporto priemonių prototipus.

Bet galbūt jūsų draugas ar per ilgai golfo aikštyne ar miške praleidžiantis vyras sudvejotų išgirdęs, kad mišką užplūdo pasiutusios voverės, visą draskančios lūšys ar po žiemos nubudę skėriai.

Sveiki atvykę  į savo didžiausią košmarą metais skrydžio į Los Andželą keleiviai tapo vieno geriausių balandžio pirmosios pokštų aukomis.

Pokštas ar saldainis? Mitas ar tiesa? Populiariausi Helovyno gyvūnai Lietuvos zoologijos sode

Geras, tiesa? Šia idėja galite pasinaudoti savo namuose. Vyrui miegant, perstumdykite miegamojo tyliai pertvarkykite miegamojo kambarį, sukeiskite baldus arba apmaukite batus, palikite lūpdažių dėmes ant greta lovos numestų marškinių svorio pokštas pasitikite jį nubudusį paklaikusiai piktu žvilgsniu.

Mmmmm, svorio pokštas skanu!

A. Jagelavičiūtė užsiminė apie kovą su svoriu: 38-erių noriu ateiti dar nuoga

Ne, čia ne tas pokštas, kai įdedate į lėkštę ką nors šlykštaus ir sakote, kad tai skaniausias patiekalas pasaulyje. Balti arkliai metais vienas Italijos dienraštis paskelbė apie specialios organizacijos reikalavimus tiems, kurie vis dar jodinėja po miestą arkliais. Arklių savininkai balandžio 1-osios numeryje išvydo, kad jei privalo savo žirgams pritvirtinti stabdžių žibintus spėkite, kur?

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Pokšto sumanytojų nuostabai, daugybė žmonių bandė tai padaryti! Dabar arklių gatvėje nebepamatysime, tačiau gal jūsų rūkantis draugas patikėtų reikalavimu užsiklijuoti specialų lipduką, norint užtraukti dūmą viešoje vietoje, arba svorio pokštas draugė suklustų išgirdusi, kad jos automobilis jau seniai turėjo būti papuoštas specialiu lipduku, nurodančiu vairuotojo stažą.

Laimėjimas loterijoje Šis pokštas turbūt yra toks pat senas, kaip ir pati loterija. Metų svorio pokštas šį pokštą įvairiais pavidalais kartoja daugybė žmonių, rodo televizijos, kalba radijas. Vis dėlto, šis senas, kaip Žemė, pokštas dažniausiai be galo nuvilia ir supykdo.

maksimalus svorio netekimas per 7 savaites

Panašiai taip, kaip pameluotumėte apie artimo žmogaus ligą, avariją ar mirtį. Tad balandžio 1-ąją pokštaukite, bet darykite tai atsakingai, juk svorio pokštas ir didžiausi pokštai turi ribas. Apmokėkite jums patogiu būdu Užsisakant prekes į namus: internetinės bankininkystės sistema arba kurjeriui pristačius prekes grynaisiais ar kortele.

Atsiimant užsakymą parduotuvėje: internetinės bankininkystės sistema.

svorio pokštas svorio netekimas vyrų sveikata

Taip pat galite pirkti išsimokėtinai. Grąžinimo garantija Per 14 dienų nuo užsakymo gavimo galite svorio pokštas ir atgauti sumokėtus pinigus už bet kurią nenaudotą internetinėje parduotuvėje ar telefonu įsigytą prekę.

Išsikviesti skraidantį taksi – pokštas, 2022 metais virsiantis realybe?

Jei turite klausimų, mūsų pardavimų vadybininkai padės Jums. Skambinkite nemokamu numeriu: Svorio pokštas gerbiame jūsų privatumą ir saugome jūsų pateiktą informaciją. Top Shop internetinė parduotuvė Top Shop internetinė parduotuvė: daugybė prekių namams, virtuvei, laisvalaikiui bei geriausi treniruoklių ir grožio prekių pasiūlymai.

svorio pokštas