LOJALUMO PROGRAMA

Svorio sidras

deginantys riebalinius riebalus numesti svorio Graikijoje

Obuolių sidro kapsulių sudedamosios dalys skatina organizmą mažinti riebalų pasisavinimą ir greitinti medžiagų apykaitą. Tuo būdu šios obuolių sidro kapsulės prisideda prie riebalų sankaupų ant pilvo, klubų, šlaunų ir sėdmenų mažinimo.

nepriekaištingos svorio metimo sėkmės istorijos

Obuolių sidro kapsulės gali užkirsti kelią naujų riebalų patekimui į ląsteles, nukreipdamos juos į raumenis, kur riebalai deginami, todėl riebalų sankaupos mažėja.

Ar žinote, kad obuolių actas nuo senų laikų naudojamas kaip pagalbinė svorį mažinanti, virškinimą gerinanti medžiaga, šalinanti toksinus ir turinti teigiamą poveikį odai?

Klausti apie šią prekę

Dėl savo ypatingų savybių, ypač dėl medžiagų apykaitos skatinimo, svorio sidras maisto papildas gali būti laikomas puikia pagalbine svorio sidras, mažinant kūno svorį, padedantis lieknėti. Obuolių sidro kapsulių natūralūs ingredientai gali suvaidinti svarbų vaidmenį stabdant naujų riebalų ląstelių susidarymą.

svorio sidras

Vartojimas: Vartojimas: suaugusiems po 1 tabletę du kartus per dieną užsigeriant vandeniu. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

svorio sidras

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Partija ir geriausias iki: žr.

geriausias būdas atsikratyti riebalų

Gamintojas: Swanson Health Products Inc.