Pranešti klaidą

Svorio vyrai, Skubantiems

beck bennett numesti svorio Aš bandau prarasti kūno riebalus

Partnerio ieškančioms moterims svarbiausias kriterijus yra vyro svoris. Jis nustumia į antrą planą netgi vyriškais laikomus veido bruožus — atsikišusį svorio vyrai bei primerktas akis, teigia mokslininikai. Naujausias Pretorijos universiteto Pietų Afrikos Respublika svorio vyrai atliktas tyrimas rodo, kad moterims svarbiausias yra vyro svoris, o ne jo vyriškumas, mat normalus kūno sudėjimas bet kokiu atveju byloja apie gerą imunitetą ir tokią pačią sveikatą, nes labai mažo ar per didelio svorio žmonės neretai serga.

Esam beveik trejus metus kartu, o pusantrų jau kaip santuokoje. Prieš pusmetį, mano vyras labai pasikeitė. Jis su manimi bendrauja grubiai, kartais elgiasi prie žmonių nepagarbiai, žemina mane ir apskritai negerbia. Jo teigimu, esu jam per stora. Mano ūgis cm, sveriu 71 kg.

Vyrų svorio svarbą moterims nusprendę patyrinėti mokslininkai nufotografavo svorio vyrai europiečius, vilkinčius vien apatinius drabužius. Taip pat buvo išmatuota jų riebalų koncentracija ir testosterono lygis.

Atlikus kraujo tyrimą buvo įvertintas ir vyrų imunitetas.

svorio vyrai

Tiriamųjų nuotraukos buvo išdalintos 29 moterims. Pažiūrėjusios į stipriosios lyties atstovų veidus ir kūnus, jos turėjo įvertinti jų patrauklumą.

svorio vyrai

Nepriklausoma dvidešimties heteroseksualų grupė vertino nufotografuotų vyrų vyriškumą. Dar keturiolika moterų bandė nustatyti nutukimo laipsnį pagal svorio vyrai.

Vilma Juodžbalienė, dokt. Edgaras Lapinskas, dokt. Nufilmuota, kaip tiek vyrai, tiek moterys bando atlikti iš pirmo žvilgsnio labai paprastą užduotį.

Paaiškėjo, kad nutukimas tiesiogiai siejamas su silpnu imuniniu atsaku ir mažesniu patrauklumu. O štai vyriškumas nebuvo siejamas nei su imunitetu, nei su figūros ar veido patrauklumu.

svorio vyrai alzhaimerio silpnaprotystė

Visais atvejais svarbiausias buvo vienas rodiklis — vyrų svoris. Būtent nuo jo priklausė svorio vyrai koncentracija.

Skaitytojo klausimas: Kaip galėčiau gana greitai priaugti svorio?

Verta skaityti!