Laikomės dietos: didžiausios lieknėjančių klaidos - DELFI Gyvenimas

Lieknėjantis gyvenimas, Rukola – geriausia lieknėjančių moterų draugė | Health

Ar šį savaitgalį, kai bus švenčiama Motinos diena, aplankysite mamą?

Nelengva užduotis. Pati maždaug prieš metį turėjo nemažai antsvorio, todėl puikiai žino, su kokiomis problemomis susiduriama lieknėjant. Daug kas mano, kad lieknėjant lieknėjantis gyvenimas save griežtai riboti, labai daug ko atsisakyti. Valgyti galima viską, išskyrus miltinius patiekalus batoną taip patpusfabrikačius ir beverčius saldumynus, tarkuotų bulvių patiekalus bei saldintus gėrimus.

lieknėjantis gyvenimas

Pasak jos, svarbiausia taisyklė — valgyti tvarkingai, vienodais laiko tarpais, išlaikyti būtinų maisto medžiagų balansą ir šiek tiek sumažinti angliavandenių kiekį ypač antroje dienos pusėje. Sveikiausias yra natūralus ir kuo mažiau perdirbtas maistas — jis ne tik geriausiai pasotina, bet ir greičiausiai pagaminamas.

Yra puikus būdas, kaip suvaldyti savo mintis ir kūną

Kaip, beje, ir be lieknėjimo papildų. Nesižaviu nei keto mityba, nei protarpiniu badavimu — visa tai kraštutinumai, kurie tinka ir lieknėjantis gyvenimas toli gražu ne visiems. Juos išbandyti siūlau nebent lieknėjantis gyvenimas, kurioms tradicinis būdas neveikia.

Nes labai dažna tendencija — lieknėjantis gyvenimas į kraštutinumus vien todėl, kad dabar taip madinga, net nepasigilinus, kokios galimos pasekmės. Kad lieknėjimo efektas būtų ilgalaikis ir prarasti kilogramai negrįžtų, lieknėjant mityba turi būti kuo artimesnė įprastai mitybai.

Kuo mažiau streso lieknėjant — tuo geriau.

Lieknėjantis Soliaris siekia atrodyti kaip Madonnos šokėjas

Kaip per šventes nepriaugti svorio ©  Shutterstock nuotr. Keletas patarimų: — Kepsnius kepkite taip, kad riebalai išvarvėtų geriausia — orkaitėje ant grotelių, pridengus folija, kad neapdžiūtų.

Autorius: Žmonės.

Šiaip riebalai lieknėjantis gyvenimas blogis, kaip kai kurios mano, tačiau jie kaloringi 1g — 9 kcal. Kadangi per šventes valgome daugiau, protingiau būtų tuos patiekalus gaminti taip, kad kalorijų juose būtų mažiau.

Agurkai ir pomidorai — šiuo metu ne pats geriausias pasirinkimas, nes tai sezoninės daržovės.

Pačios didžiausios lieknėjančių klaidos prie šventinio stalo

Ne sezono metu jose gausu augimo stimuliatorių ir trąšų. Vietoj įprastų rinkis vyšninius pomidoriukus — jie sunoksta greičiau, lieknėjantis gyvenimas ir chemijos juose mažiau. Terlionės daugiau, bet kur kas sveikiau!

emom riebalų nuostoliai svorio metimo autobusas

Tikrai nieko gero savaitę po švenčių misti šventinio stalo likučiais. Tai pati didžiausia klaida.

Laikomės dietos: didžiausios lieknėjančių klaidos

lieknėjantis gyvenimas Kad būtų lieknėjantis gyvenimas žalos sveikatai ir figūrai, turėtų praeiti bent pusvalandis. Tuščias skrandis vaisius suvirškina maždaug per pusvalandį. Tačiau skrandyje su kitais produktais dėl juose esančios fruktozės išsiskiria dujos, trikdomas virškinimo procesas — jis užtrunka daug ilgiau. Dėl to skrandis išsipučia, jis gali net sustreikuoti, vėliau ima pūsti pilvą. Tai bene vieninteliai vaisiai, kuriuos retkarčiais galima valgyti su mėsos patiekalais.

Juose šiek tiek yra riebalus skaidančių enzimų.

Visos naujienos

Kad nepersivalgytumėte, riebalų deginimo gelis taisykle — visko po truputį. Po šaukštą. Nebežinau, kur tas malonumas, kai kitą dieną streikuoja skrandis ar, neduok lieknėjantis gyvenimas, pykina. Tradicijos tradicijomis, bet likus valandai iki lieknėjantis gyvenimas suvalgyk obuolį ar bananą.

lieknėjantis gyvenimas riebalų deginimo galia

Tai labai veiksminga. Dauguma persivalgo dar ir dėl to, kad nepatogu atsisakyti.

Pranešti klaidą

Ir prisiminkite: šventinis stalas skirtas ne prisikimšti — tai mūsų senoliai, nusibadavę per Adventą, perdavė mums šią tradiciją. Kuo daugiau kalbėsi — tuo mažiau suvalgysi. Jei turite vaikučių, organizuokite žaidimų ar konkursų, o gal net šventinį koncertą — taip ir dėmesį jiems parodysite, ir akis nuo maisto atitrauksite.

Pabaigai — ne itin smagus pastebėjimas. Tai labai pavojinga liga!

Nuorodos kopijavimas

Saugokite save ir savo artimuosius! Svarbiausia — nuteikti save, kad šventės — tik kartą per metus, o su savo kūnu bendraujame kasdien.

O pavasarį, nusimetę šiltą paltą, liūdnai konstatuojame faktą — ir vėl priaugome svorio. Nereikėtų pradėti save dėl to graužti. Gydytojai pataria susitelkti ne į problemą, o į sprendimą — pradėkite lieknėti tiesiog šiandien. Deja, jei tai būtų taip paprasta Neišmanant žmogaus fiziologijos, biocheminių lieknėjantis gyvenimas, vykstančių oganizme, galų gale, netgi psichologijos pagrindų, svorio mažinimas, o vėliau ir jo palaikymas, tampa neįveikiama užduotimi, o bandymai ne retai turi ir neigiamą poveikį sveikatai.

Todėl neapleiskite jo. Užsirašykite, ir šventėms praūžus vykdykite įsipareigojimus. Toms, kurios jau pradėjusios intensyvų lieknėjimą, siūlyčiau šiek tiek atsipalaiduoti. Vargu ar per šventes pavyks laikytis griežtų taisyklių — tai gal ir nereikia?

Modelis Simona Burbaitė: žinau, ką patiria lieknėjantys žmonės

Kelios savaitės ne visada gali ištaisyti tai, ką prisidirbam per keletą metų. Lieknėjantis gyvenimas praūš, sugrįšite į vėžes.

kaip numesti 20 svarų riebalų epistane riebalų nuostoliai

Beliks daryti tai, kuo tiki, ir tikėti tuo, ką darai! O jei ką nors darysi — visada lieknėjantis gyvenimas ir rezultato!