Lieknos kelnės

Dalintis per Twitter Šis savaitgalis numatomas ne tik labai šiltas, tačiau ir gausus Bitėms gimtadieniais. Jau dabar galvojame ne lieknos kelnės, ką pačios vilkėsime, bet kaip papuošti ir mažylius.

kamieninės ląstelės numesti svorio

Mergaites, aišku, visada labai norisi išpustyti šventėms, tačiau, tuo pačiu, reikia, kad vaikas galėtų laisvai dūkti, išdykauti ir lakstyti gamtoje. Iškart pagalvojau, kad šis derinukas — idealiai tiks gimtadieniui.

Outfit: ar margos kelnės tik lieknoms?

Juk dažniausiai dukrytę puošiu suknelėmis, o čia bus kažkaip kitaip, įdomiau ir, manau, patogiau. Sakysite, kuo jau čia nustebins šiais laikais, kai toks didelis pasirinkimas?

Drabužiai, kurie akimirksniu pavers jus vyresne — pamirškite šias atgyvenas   Visų pirma, kiekviena šiuolaikinė moteris privalo žinoti savo figūros tipą, mokėti pabrėžti savo privalumus ir paslėpti trūkumus. Jeigu jūsų figūra moteriška, t. Jeigu jūsų figūra sportinio tipo, nepasižymi dideliu apimčių skirtumu lieknos kelnės liemens ir klubų, lieknos kelnės drąsiai dėvėti kelnes pažemintu liemeniu. Vidutinis kelnių liemens aukštis yra universalus ir tinka daugeliui figūrų tipų. Tokios figūros moterims puikiai tiks taip populiarios šiandien slouchy pants kelnės ar džinsai.

Ogi minimalistiniu, labai elegantišku ir kažkuo nostalgišku stiliumi. Kaip jums pasakojome anksčiau, mums labai patinka toks truputėlį lieknos kelnės stilius — tai lieknos kelnės drabužėliai būtent tokie!

yra saugūs sveikatai riebalų degintojai programas, kurios verčia mesti svorį

Mūsų mamų laikų uniformas primenančios suknelės su subtiliais nėriniais, išskirtinės detalės ir visa kita, kas mažas mergaites paverčia elegantiškomis princesėmis. Taip gimė idėja ieškoti  natūralių audinukų iš medvilnės, konstruoti klasikinius modelius, kurie tiktų labai lieknos kelnės deriniams tiek prie botų, tiek prie kerziukų, tiek prie skrybėlaitės lieknos kelnės klasikinių batelių.

Diena su manimi. Liekna talija, nauja šukuosena

Renkantis modelius man labai svarbu tiek elegancija, tiek kokybė ir patogumas. Pirmiausia — kūrėja jau ruošia vasarišką kolekciją, kuri pradžiugins ne tik mergaites, tačiau ir jų mamytes!

Taip pat visai greitai į šį pasaulį ateis dar lieknos kelnės Kristinos vaikutis, kuris, tikime, suteiks jai dar daugiau įkvėpimo ir nuostabių idėjų.

lieknos kelnės