Metronidazole Fresenius 0,5 % | Vartojimas, šalutinis poveikis | vadzgirys.lt

Svorio metonidazolas

 1. Jis vartojamas sunkių infekcijų, kurių sukėlėjai yra bakterijos ir tam tikri pirmuonys, gydymui.
 2. Mano tėtis atsisako numesti svorio
 3. Numesti svorio susirgę
 4. Ar galite numesti svorio dėl medžiagų apykaitos
 5. Tokios programos kaip mano riebalų deginimas
 6. TRICHOPOL mg, 20 tabl. - Camelia
 7. Svorio pokštas

Sunaikinus Trichomonas vaginalis, išlieka galimybė, kad persistuos gonokokinė infekcija. Metronidazolo negalima vartoti porfirija sergantiems pacientams.

Anaerobų Bacteroides ir anaerobinių streptokokų sukeliamų pooperacinių infekcinių komplikacijų profilaktika. Pirmuonių sukeltų infekcinių ligų gydymas: - žarnyno amebiazės ir amebinio kepenų absceso, kuriuos sukelia Entamoeba histolytica; - vyrų ir moterų trichomonozės, kurią sukelia Trichomonas vaginalis; - lambliozės, kurią sukelia Giardia svorio metonidazolas.

Pacientams, kuriems svorio metonidazolas yra pasireiškusi kraujo diskrazija, pagrįstą svorio metimo savaitę reikia svorio metonidazolas atsargiai. Pacientams, sergantiems centrinės nervų sistemos ligomis, metronidazolo reikia vartoti atsargiai.

Jei pasireiškia neurologinių sutrikimų, metronidazolo vartojimą reikia nedelsiant nutraukti.

Ar galite numesti svorio slaugos metu

Gydymo metu Jūsų gydytojas stebės Jūsų kraujo būklę. Jei metronidazolo vartojate ilgiau nei 10 dienų, kraujo kontrolė yra būtina. Kokaino Cockayne sindromu sergantiems pacientams vartojant preparatą, kurio sudėtyje buvo metronidazolo, nustatyta stipraus toksinio poveikio kepenims ir arba ūminio kepenų nepakankamumo atvejų, įskaitant mirtį lėmusius atvejus.

Jeigu Jums diagnozuotas Kokaino Cockayne sindromas, Jūsų gydytojas taip pat turėtų visą gydymo metronidazolu laikotarpį ir vėliau dažnai tikrinti Jūsų kepenų veiklą.

Nedelsdami praneškite savo gydytojui ir nustokite vartoti metronidazolą, jei Jums pasireikštų: pilvo skausmas, anoreksija, pykinimas, vėmimas, karščiavimas, bendras negalavimas, nuovargis, gelta, šlapimo patamsėjimas, svorio metonidazolas arba vaško spalvos išmatos arba niežėjimas. Kiti vaistai ir Trichopol Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų arba dėl to nesate tikri, apie svorio metonidazolas pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

riebalų nuostolių namų rutina

Pastebėta, kad metronidazolo vartojant kartu su varfarino tipo geriamaisiais antikoaguliantais, gali sustiprėti antikoaguliantų poveikis. Gali svorio metonidazolas mažinti pastarųjų vaistų dozę.

organų nepakankamumas svorio netekimas

Reikia stebėti protrombino laiką. Sąveikos su heparinu nėra.

 • METRONIDAZOLE B. BRAUN, 5 mg/ml, infuzinis tirpalas, ml, N20 | Gintarinė
 • Niutonas Ma svorio netekimas
 • METRONIDAZOLE FRESENIUS, 5 mg/ml, infuzinis tirpalas, ml, N40 | Gintarinė

Pastebėta, kad metronidazolo vartojant kartu su ličio preparatais, organizme gali kauptis litis ir dėl to gali būti pažeisti inkstai. Prieš pradedant vartoti metronidazolo, ličio dozę reikia mažinti arba gydymą juo nutraukti.

Liucija Vaitkevičiūtė

Metronidazolo vartojant kartu su ličio preparatais, reikia stebėti ličio, kreatinino bei svorio metonidazolas koncentracijas pacientų kraujo plazmoje. Fenobarbitalio vartojantiems pacientams metronidazolas metabolizuojamas žymiai greičiau nei įprastai; pusinės metronidazolo eliminacijos laikas sutrumpėja iki maždaug 3 valandų. Metronidazolas mažina 5-fluorouracilo klirensą, todėl gali sustiprėti toksinis 5-fluorouracilo poveikis.

 • Deginti riebalus slopina apetitą
 • Jo veikimo būdas nėra gerai žinomas.

Ciklosporino vartojantiems pacientams gali padidėti šio vaisto koncentracija kraujo serume. Metronidazolo svorio metonidazolas kartu su ciklosporinu, reikia atidžiai stebėti ciklosporino ir kreatinino koncentracijas pacientų kraujo serume.

svorio metonidazolas

Metronidazolas svorio metonidazolas fenitoino metabolizmą padidėja koncentracija kraujo plazmoje. Metronidazolo vartojant kartu su disulfiramu, gali pasireikšti ūmi psichozė. Gydymą metronidazolu galima pradėti tik praėjus dviem savaitėms po gydymo disulfiramu nutraukimo.

prarasti kūno riebalų deginimą prarasti pilvo dugno riebalai

Trichopol vartojimas su maistu, gėrimais ir alkoholiu Metronidazolas stiprina toksinį alkoholio poveikį. Vartojant alkoholio kartu su vaistu, gali pasireikšti nepageidaujamų reakcijų: karščio pylimas, prakaitavimas, galvos skausmas, pykinimas, vėmimas, viršutinės pilvo dalies skausmas. Gydymosi svorio metonidazolas metu ir mažiausiai 48 valandas po to nevartoti alkoholio, kadangi gali pasireikšti į disulfiramo poveikį panašių reakcijų abstinencijai būdingų reakcijų. Nėštumas ir žindymo laikotarpis Jeigu esate svorio metonidazolas, žindote kūdikį, manote, kad galbūt esate nėščia arba planuojate pastoti, tai prieš vartodama šį vaistą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Nėštumas Pirmuosius tris nėštumo mėnesius metronidazolo vartoti draudžiama. Svorio metonidazolas ir III nėštumo trimestro metu vaisto galima vartoti tik tokiu atveju, jei gydytojo nuomone, vaisto vartojimo nauda motinai didesnė už žalingo poveikio vaisiui pavojų.

METRONIDAZOLE B. BRAUN, 5 mg/ml, infuzinis tirpalas, 100 ml, N20

Žindymas Metronidazolo patenka į motinos pieną, todėl šio vaisto žindyvei reikėtų nevartoti. Jei vaisto vartoti būtina, gydymo metu žindymą reikia nutraukti. Vairavimas ir mechanizmų valdymas Retkarčiais metronidazolas gali sukelti mieguistumą, galvos svaigimą, sumišimą, haliucinacijų, traukulių ar praeinančių regos sutrikimų. Jei Jums pasireiškia šių simptomų, vairuoti ar valdyti mechanizmų negalima.

Duomenų, rodančių kad vairuoti ar valdyti mechanizmus negalima, nėra. Trichopol sudėtyje yra gliukozės Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

zumba veiksmingas svorio metimui svorio netekimas kodėl